Domov mládeže Trutnov

informace k zahájení ubytování 2024/2025 zde

DM v Trutnově při Střední škole hotelnictví, řemesel a gastronomie, Trutnov, příspěvková organizace slouží k ubytování žáků HOREGAS i žáků ostatních středních škol sídlících v Trutnově a ke komerčnímu ubytování. DM zabezpečuje zázemí potřebné pro studium včetně možnosti dalších mimoškolních aktivit. Vychovatelé vedou žáky k zodpovědnosti a samostatnosti.    

Areál DM v Trutnově je umístěn nedaleko přibližně 500 m od budovy školy. Zařízení disponuje 56 lůžky ve dvou až pěti lůžkových pokojích. Na každém patře se nachází sociální zařízení. Dívky a chlapci jsou ubytováni odděleně na patrech. Společenská místnost je vybavena televizorem, mini-posilovnou, stolním fotbálkem. Žáci se dobrovolně účastní různých kulturních, sportovních a zábavně soutěžních akcí. DM disponuje vlastním hřištěm s brankami a basketbalovými koši. Volný čas studenti tráví aktivně. Mohou se zabavit společenskými hrami. Hrají fotbal, basketbal, tenis, stolní tenis. Navštěvují nedaleký městský park. Žáci mohou zapojit do zájmového kroužku fotografování, kreslení a ručních prací. Je jim nabízeno doučování anglického jazyka. Samozřejmostí je na DM bezdrátové připojení k internetu. Ubytovaní žáci si mohou zapůjčit různé elektrospotřebiče, např. fény, žehličky na vlasy nebo kulmy.

Žákům je poskytována celodenní strava ve školní restauraci. Snídaně, oběd, večeře a druhá večeře stojí celkem 120 Kč. Cena ubytování v domově mládeže za měsíc činí 900 Kč. Zařízení je v provozu od neděle do pátku. 

podmínky pro přijetí ve školním roce 2024/2025:

kritéria pro přijetí

přihláška pro školní rok 2024/2025

Vnitřní řád domova mládeže

Kontakty:

 Komerční ubytování: Václav Kohl, 724 896 159 (774 614 259)