Suplování Teplice nad Metují

Suplování:   Čtvrtek 1.12.2022 (1.cyklus)

Datum výpisu: 30.11.2022 (15:17)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

2.A

           

PrV

PrV

PrV

1.A

           

PrV

   

1.G

Pro

Pro

Pro

Pro

 

Pro

Pro

Pro

 

2.G

           

PrV

PrV

PrV

2.H

           

PrV

PrV

 

3.A

           

PrV

PrV

 

4.H

           

PrV

PrV

 

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Kašparová Pavlína

           

..

-

-

Bohuslav Daniel

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Machová Blanka

           

..

..

 

Mikunda Jakub

             

..

 

Mikundová Radka

           

..

..

..

Stillerová Naděžda

           

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bakoč Zdeněk

5b.hod

odpadá

ZSV

1.G

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

ZSV

1.G

 

Projektový den

Veik Alfred

5a.hod

přesun <<

NEJ

1.A

(304)

z 5b.hod

 

5b.hod

přesun >>

NEJ

1.A

 

na 5a.hod

 

6.hod

odpadá

NEJ

2.H

 

Projektová výuka

Brandejsová Ivana

7.hod

změna

TH

1.A

(308)

 

Janatová Eva

6.hod

odpadá

LIT

1.A

 

Projektová výuka

 

7.hod

odpadá

IKT

1.A

 

změna hodiny

Machová Blanka

5a.hod

přesun <<

DEJ

2.H

(209)

z 5b.hod

 

5b.hod

přesun >>

DEJ

2.H

 

na 5a.hod

Mathesová Jolana

2.hod

změna

ZSV

4.H

(401)

 

Mikunda Jakub

3.hod

odpadá

IKT

1.G

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

IKT

3.A (a)

 

Projektová výuka

 

8.hod

odpadá

IKT

2.G

 

Projektová výuka

Drobná Vlasta

2.hod

změna

ZSV

2.G

(206)

 
 

4.hod

odpadá

LIT

1.G

 

Projektový den

 

5a.hod

přesun <<

KOM

4.H

(308)

z 5b.hod

 

5b.hod

přesun >>

KOM

4.H

 

na 5a.hod

Jansa Šrůtková Soňa

1.hod

odpadá

HOP

1.G

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

MAM

1.G

 

Projektový den

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5a.hod

NEJ

 

(304)

přesun <<

Veik Alfred

z 5b.hod

 

5b.hod

NEJ

   

přesun >>

 

na 5a.hod

 

7.hod

TH

 

(308)

změna

Brandejsová Ivana

(Jane)

2.G

2.hod

ZSV

 

(206)

změna

Drobná Vlasta

 

2.H

5a.hod

DEJ

 

(209)

přesun <<

Machová Blanka

z 5b.hod

 

5b.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 5a.hod

4.H

2.hod

ZSV

 

(401)

změna

Mathesová Jolana

 
 

5a.hod

KOM

 

(308)

přesun <<

Drobná Vlasta

z 5b.hod

 

5b.hod

KOM

   

přesun >>

 

na 5a.hod

Pedagogický dohled u třídy:

2.A (a), 6.- 8. hod - Mikundová Radka

1.G, 1.- 4., 5b.- 7. hod - Bohuslav Daniel

2.G, 6.- 8. hod - Kašparová Pavlína

2.H, 6., 7. hod - Stillerová Naděžda

3.A (a), 6., 7. hod - Stillerová Naděžda

4.H, 6., 7. hod - Machová Blanka

Suplování:   Pátek 2.12.2022 (1.cyklus)

Datum výpisu: 30.11.2022 (15:17)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

2.A

Pro

Pro

Pro

Pro

Pro

 

Pro

Pro

Pro

1.A

Pro

Pro

Pro

Pro

Pro

 

Pro

Pro

Pro

1.G

Pro

Pro

Pro

Pro

Pro

 

Pro

Pro

Pro

2.G

Pro

Pro

Pro

Pro

Pro

 

Pro

Pro

Pro

2.H

Pro

Pro

Pro

Pro

Pro

 

Pro

Pro

Pro

3.A

Pro

Pro

Pro

Pro

 

Pro

Pro

Pro

Pro

4.H

Pro

Pro

Pro

Pro

 

Pro

Pro

Pro

Pro

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Bohuslav Daniel

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Machová Blanka

..

..

-

..

..

-

-

-

-

Musilová Lenka

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Stillerová Naděžda

..

..

..

-

..

-

-

-

-

Stránská Michaela

..

-

..

..

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Války Radim

2.hod

odpadá

FYZ

2.A (a)

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

FYZ

2.A (a)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

FYZ

2.H

 

Projektový den

Doležal Jiří

1.hod

odpadá

MAT

1.G

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

MAT

2.G

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Projektový den

 

5a.hod

odpadá

MAT

2.H

 

Projektový den

Brandejsová Ivana

1.hod

odpadá

OBN

1.A

 

Projektový den

Jansová Petra

3.hod

odpadá

CHE

1.A

 

Projektový den

Mathesová Jolana

1.hod

odpadá

ANJ

2.H

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

ANJ

2.H

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

NEJ

1.G

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

NEJ

4.H

 

Projektový den

 

5a.hod

odpadá

NEJ

2.G

 

Projektový den

Vajsarová Renáta

2.hod

odpadá

UCE

4.H

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

UCE

4.H

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

UCE

1.G

 

Projektový den

Drobná Vlasta

1.hod

odpadá

CEJ

4.H

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

LIT

2.G

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

OBN

2.A (a)

 

Projektový den

 

5a.hod

odpadá

LIT

2.A (a)

 

Projektový den

Pedagogický dohled u třídy:

2.A, 1.- 5a., 6.- 8. hod - Stillerová Naděžda

1.A, 1.- 5a., 6.- 8. hod - Musilová Lenka

1.G, 1.- 5a., 6.- 8. hod - Bohuslav Daniel

2.G, 1.- 5a., 6.- 8. hod - Machová Blanka

2.H, 1.- 5a., 6.- 8. hod - Stillerová Naděžda

3.A (a), 1.- 4., 5b.- 8. hod - Stránská Michaela

4.H, 1.- 4., 5b.- 8. hod - Machová Blanka