Suplování Teplice nad Metují

Suplování:   Pondělí 27.6.2022 (2.cyklus)

Datum výpisu: 28.6.2022 (6:47)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1.A

PrV

PrV

PrV

PrV

PrV

       

1.G

           

Exku

Exku

 

1.H

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

 

2.G

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

3.A

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

3.H

           

Exku

Exku

 

4.H

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Nývltová Petra

-

-

-

-

-

       

Kašparová Pavlína

           

-

..

 

Machová Blanka

           

-

-

 

Musilová Lenka

-

-

-

-

-

       

Vajsarová Renáta

-

-

MAB

-

-

-

-

-

-

Vaňková Dagmar

..

..

Kaš

Kaš

Kaš

-

-

-

-

Drobná Vlasta

MAB

-

..

..

-

..

..

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Vrbata Aleš

1.hod

odpadá

CEJ

1.A

 

Projektová výuka

 

6.hod

odpadá

OBN

1.A

 

zrušeno

Jirouš Luděk

1.hod

odpadá

CER

2.G

 

Konec studia

 

3.hod

odpadá

CER

4.H

 

Konec studia

 

6.hod

odpadá

TEV

3.H+

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

TEV

3.H+

 

Exkurze

Brandejsová Ivana

2.hod

odpadá

OBS

1.H

 

Exkurze

Janatová Eva

7.hod

odpadá

IKT

1.A (Dív)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

IKT

1.A (Dív)

 

zrušeno

Kašparová Pavlína

3.hod

supl. (VaD)

OVO

1.G

(206)

 
 

4.hod

supl. (VaD)

OVO

1.G

(206)

 
 

5a.hod

supl. (VaD)

OVO

1.G

(206)

 

Machová Blanka

1.hod

supl. (Dro)

LIT

3.H

(401)

 
 

2.hod

odpadá

ANJ

4.H

 

Konec studia

 

3.hod

supl. (Vaj)

MAT

3.H

(401)

 
 

4.hod

odpadá

ZSV

2.G

 

Konec studia

Mikunda Jakub

2.hod

odpadá

IKT

2.G

 

Konec studia

 

5a.hod

odpadá

IKT

1.H

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

IKT

1.A (Chl)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

IKT

1.A (Chl)

 

zrušeno

Stillerová Naděžda

3.hod

odpadá

POV

1.A

 

Projektová výuka

Stránská Michaela

4.hod

odpadá

ANJ

1.A

 

Projektová výuka

 

5b.hod

odpadá

HOP

4.H

 

Konec studia

 

6.hod

odpadá

MAM

4.H

 

Konec studia

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.hod

OBN

   

odpadá

 

(Vrb)

 

7.hod

IKT

Dív

 

odpadá

 

(Jane)

 

7.hod

IKT

Chl

 

odpadá

 

(MiJa)

 

8.hod

IKT

Dív

 

odpadá

 

(Jane)

 

8.hod

IKT

Chl

 

odpadá

 

(MiJa)

1.G

3.hod

OVO

 

(206)

supluje

Kašparová Pavlína

(VaD)

 

4.hod

OVO

 

(206)

supluje

Kašparová Pavlína

(VaD)

 

5a.hod

OVO

 

(206)

supluje

Kašparová Pavlína

(VaD)

3.H

1.hod

LIT

 

(401)

supluje

Machová Blanka

(Dro)

 

3.hod

MAT

 

(401)

supluje

Machová Blanka

(Vaj)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 5a. hod - Nývltová Petra, Musilová Lenka

1.G, 6., 7. hod - Kašparová Pavlína

1.H, 1.- 7. hod - Vajsarová Renáta, Drobná Vlasta

3.H, 6., 7. hod - Machová Blanka

Suplování:   Úterý 28.6.2022 (2.cyklus)

Datum výpisu: 28.6.2022 (6:47)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1.A

     

Před

Před

       

1.G

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

 

1.H

     

Před

Před

       

2.A

 

Před

Před

           

2.G

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

3.A

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

3.H

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

4.H

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Veik Alfred

     

..

-

       

Brandejsová Ivana

-

Si

Dro

-

-

-

-

-

-

Kašparová Pavlína

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Machová Blanka

Dro

..

-

..

..

-

-

-

-

Vaňátková Magdalena

     

..

..

       

Grund Pavel

 

..

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Vrbata Aleš

1.hod

odpadá

KOM

4.H

 

Konec studia

 

3.hod

odpadá

ANJ

1.G

 

Exkurze

Veik Alfred

7.hod

odpadá

NEJ

1.G

 

Exkurze

Janatová Eva

5a.hod

přesun >>

MAT

2.A (b)

 

na 5b.hod

 

5b.hod

přesun <<

MAT

2.A (b)

(303)

z 5a.hod

 

6.hod

odpadá

TEV

4.H+

 

Konec studia

 

7.hod

odpadá

TEV

4.H+

 

Konec studia

Jansová Petra

2.hod

odpadá

MAT

2.G

 

Konec studia

Mathesová Jolana

1.hod

odpadá

NEJ

2.G

 

Konec studia

 

5b.hod

odpadá

ANJ

1.H

 

zrušeno

Vaňátková Magdalena

3.hod

odpadá

FYZ

2.A (b)

 

přednáška

 

6.hod

odpadá

MAT

1.G

 

Exkurze

Drobná Vlasta

1.hod

supl. (MAB)

DEJ

1.H

(209)

 
 

3.hod

supl. (Bra)

OBS

1.H

(209)

 
 

4.hod

odpadá

CEJ

4.H

 

Konec studia

 

5a.hod

odpadá

LIT

1.G

 

Exkurze

Grund Pavel

5a.hod

odpadá

MAT

1.A

 

přednáška

Stillerová Naděžda

2.hod

supl. (Bra)

EKL

1.A

(306)

 
 

3.hod

odpadá

PCT

3.H

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

PCT

3.H

 

Exkurze

 

5a.hod

odpadá

PCT

3.H

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

PCT

3.H

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

PCT

3.H

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

PCT

3.H

 

Exkurze

Jansa Šrůtková Soňa

1.hod

odpadá

HOP

3.H+

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

MAM

3.H+

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

HOP

2.G

 

Konec studia

 

4.hod

odpadá

MAM

2.G

 

Konec studia

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

EKL

 

(306)

supluje

Stillerová Naděžda

(Bra)

1.H

1.hod

DEJ

 

(209)

supluje

Drobná Vlasta

(MAB)

 

3.hod

OBS

 

(209)

supluje

Drobná Vlasta

(Bra)

 

5b.hod

ANJ

   

odpadá

 

(Math)

2.A

5a.hod

MAT

b

 

přesun >>

 

na 5b.hod

 

5b.hod

MAT

b

(303)

přesun <<

Janatová Eva

z 5a.hod

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 4., 5a. hod - Vaňátková Magdalena

1.G, 1.- 7. hod - Kašparová Pavlína

1.H, 4., 5a. hod - Veik Alfred

2.A (b), 2., 3. hod - Grund Pavel

3.H, 1.- 8. hod - Machová Blanka

Suplování:   Středa 29.6.2022 (2.cyklus)

Datum výpisu: 28.6.2022 (6:47)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1.A

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

 

1.G

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

 

2.G

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

3.A

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

3.H

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

Exku

 

4.H

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Machová Blanka

..

..

-

..

..

-

-

..

-

Mikunda Jakub

Stra

-

-

Stra

-

Dro

-

-

-

Mikundová Radka

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Stillerová Naděžda

..

..

Dro

-

..

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Vrbata Aleš

3.hod

odpadá

ANJ

1.G

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

ANJ

1.G

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

OBN

1.A

 

Exkurze

Jirouš Luděk

1.hod

odpadá

CER

2.G

 

Konec studia

 

2.hod

odpadá

CER

4.H

 

Konec studia

 

3.hod

odpadá

CER

4.H

 

Konec studia

 

5b.hod

odpadá

CER

1.G

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

CER

3.H

 

Exkurze

Kašparová Pavlína

1.hod

odpadá

UCE

1.G

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

UCE

1.G

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

EKO

3.H

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

EKO

4.H

 

Konec studia

 

7.hod

odpadá

EKO

1.A

 

Exkurze

Bohuslav Daniel

6.hod

odpadá

SEI

4.H+

 

Konec studia

 

7.hod

odpadá

SEI

4.H+

 

Konec studia

 

8.hod

odpadá

DOU

2.G+

 

Konec studia

Vaňková Dagmar

3.hod

odpadá

OVO

2.G

 

Konec studia

 

4.hod

odpadá

OVO

2.G

 

Konec studia

 

5a.hod

odpadá

OVO

2.G

 

Konec studia

Drobná Vlasta

1.hod

odpadá

CEJ

3.H

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

LIT

3.H

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Si)

TEC

1.H

(209)

 
 

5b.hod

supl. (MiJa)

IKT

1.H

(305)

 
 

6.hod

odpadá

CEJ

1.G

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

LIT

1.G

 

Exkurze

Stránská Michaela

1.hod

supl. (MiJa)

IKT

2.A (b)

(305)

 
 

3.hod

změna

LIT

2.A (b)

(303)

 
 

4.hod

supl. (MiJa)

EKO

2.A (b)

(303)

 
 

5b.hod

odpadá

MAM

4.H

 

Konec studia

Změny v rozvrzích tříd:

1.H

3.hod

TEC

 

(209)

supluje

Drobná Vlasta

(Si)

 

5b.hod

IKT

 

(305)

supluje

Drobná Vlasta

(MiJa)

2.A

1.hod

IKT

b

(305)

supluje

Stránská Michaela

(MiJa)

 

3.hod

LIT

b

(303)

změna

Stránská Michaela

(Dro)

 

4.hod

EKO

b

(303)

supluje

Stránská Michaela

(MiJa)

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 7. hod - Mikundová Radka, Stillerová Naděžda

1.G, 1.- 7. hod - Machová Blanka

3.H, 1.- 7. hod - Machová Blanka

Suplování:   Čtvrtek 30.6.2022 (2.cyklus)

Datum výpisu: 28.6.2022 (6:47)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

2.G

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

3.A

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

4.H

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

Změny v rozvrzích učitelů:

Veik Alfred

1.hod

odpadá

NEJ

3.H

 

změna hodiny

 

2.hod

odpadá

NEJ

1.G

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

NEJ

1.A

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

NEJ

1.H

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

NEJ

3.H

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

NEJ

1.A

 

zrušeno

Brandejsová Ivana

1.hod

odpadá

EKL

1.A

 

změna hodiny

Kašparová Pavlína

1.hod

změna

TH

1.G

(206)

 

Machová Blanka

1.hod

změna

TH

3.H

(401)

 
 

2.hod

odpadá

ZSV

4.H

 

Konec studia

 

3.hod

odpadá

ANJ

2.G

 

Konec studia

 

4.hod

odpadá

ANJ

2.G

 

Konec studia

 

5a.hod

odpadá

ANJ

3.H

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ZSV

3.H

 

zrušeno

Mathesová Jolana

3.hod

odpadá

NEJ

2.A (b)

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

NEJ

4.H

 

Konec studia

 

6.hod

odpadá

NEJ

2.G

 

Konec studia

Mikunda Jakub

1.hod

odpadá

EKO

2.A (b)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

IKT

2.A (b)

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

IKT

1.G

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

IKT

1.G

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

IKT

2.G

 

Konec studia

Mikundová Radka

2.hod

odpadá

STO

2.A (bč)

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

STO

2.A (bč)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

STO

2.A (bč)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

STO

2.A (bč)

 

zrušeno

Vajsarová Renáta

2.hod

odpadá

MAT

3.H

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

UCE

4.H

 

Konec studia

 

4.hod

odpadá

UCE

4.H

 

Konec studia

Vaňátková Magdalena

6.hod

odpadá

MAT

4.H

 

Konec studia

 

7.hod

odpadá

MAT

1.G

 

zrušeno

Vaňková Dagmar

1.hod

odpadá

PCO

1.H

 

změna hodiny

 

2.hod

odpadá

PCO

1.H

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PCO

1.H

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PCO

1.H

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

STO

1.A

 

zrušeno

Drobná Vlasta

1.hod

změna

TH

1.H

(mim)

 
 

2.hod

odpadá

LIT

1.A

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

LIT

2.G

 

Konec studia

Grund Pavel

3.hod

odpadá

MAT

1.A

 

zrušeno

 

5a.hod

odpadá

MAT

1.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

CHE

1.H

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

CHE

1.H

 

zrušeno

Stillerová Naděžda

1.hod

změna

TH

1.A

(306)

 
 

2.hod

odpadá

TEC

2.A (bk)

 

zrušeno

 

5b.hod

odpadá

TEC

2.A (bk)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TEC

2.A (bk)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEC

2.A (bk)

 

zrušeno

Stránská Michaela

1.hod

navíc

TH

2.A

(304)

 

Jansa Šrůtková Soňa

1.hod

odpadá

HOP

2.G

 

Konec studia

 

2.hod

odpadá

MAM

2.G

 

Konec studia

 

3.hod

odpadá

HOP

3.H+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

MAM

3.H+

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

TH

 

(306)

změna

Stillerová Naděžda

(Bra)

 

2.hod

LIT

   

odpadá

 

(Dro)

 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Gru)

 

4.hod

NEJ

   

odpadá

 

(Veik)

 

5a.hod

MAT

   

odpadá

 

(Gru)

 

6.hod

STO

   

odpadá

 

(VaD)

 

7.hod

NEJ

   

odpadá

 

(Veik)

1.G

1.hod

TH

 

(206)

změna

Kašparová Pavlína

(MAB)

 

2.hod

NEJ

   

odpadá

 

(Veik)

 

3.hod

HOP

   

odpadá

 

(Šr)

 

4.hod

MAM

   

odpadá

 

(Šr)

 

5b.hod

IKT

   

odpadá

 

(MiJa)

 

6.hod

IKT

   

odpadá

 

(MiJa)

 

7.hod

MAT

   

odpadá

 

(VAN)

1.H

1.hod

TH

 

(mim)

změna

Drobná Vlasta

(VaD)

 

2.hod

PCO

   

odpadá

 

(VaD)

 

3.hod

PCO

   

odpadá

 

(VaD)

 

4.hod

PCO

   

odpadá

 

(VaD)

 

5b.hod

NEJ

   

odpadá

 

(Veik)

 

6.hod

CHE

   

odpadá

 

(Gru)

 

7.hod

CHE

   

odpadá

 

(Gru)

2.A

1.hod

TH

 

(304)

navíc

Stránská Michaela

 
 

2.hod

TEC

bk

 

odpadá

 

(Si)

 

2.hod

STO

 

odpadá

 

(Mi)

 

3.hod

NEJ

b

 

odpadá

 

(Math)

 

4.hod

IKT

b

 

odpadá

 

(MiJa)

 

5b.hod

TEC

bk

 

odpadá

 

(Si)

 

5b.hod

STO

 

odpadá

 

(Mi)

 

6.hod

TEC

bk

 

odpadá

 

(Si)

 

6.hod

STO

 

odpadá

 

(Mi)

 

7.hod

TEC

bk

 

odpadá

 

(Si)

 

7.hod

STO

 

odpadá

 

(Mi)

3.H

1.hod

TH

 

(401)

změna

Machová Blanka

(Veik)

 

2.hod

MAT

   

odpadá

 

(Vaj)

 

3.hod

HOP

   

odpadá

 

(Šr)

 

4.hod

MAM

   

odpadá

 

(Šr)

 

5a.hod

ANJ

   

odpadá

 

(MAB)

 

6.hod

NEJ

   

odpadá

 

(Veik)

 

7.hod

ZSV

   

odpadá

 

(MAB)