Suplování Teplice nad Metují

Suplování:   Úterý 22.6.2021 (1.cyklus)

Datum výpisu: 21.6.2021 (17:27)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1.G

Pra

Pra

Pra

Pra

 

Pra

Pra

Pra

 

2.A

Pro

Pro

Pro

Pro

 

Pro

Pro

Pro

 

2.H

Pra

Pra

Pra

Pra

 

Pra

Pra

Pra

Pra

3.A

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

3.H

Pra

Pra

Pra

Pra

 

Pra

Pra

Pra

Pra

4.H

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Brandejsová Ivana

-

-

Math

-

-

-

-

-

-

Kašparová Pavlína

..

..

..

..

-

..

     

Musil Jiří

-

-

..

..

-

..

..

..

..

Vaňková Dagmar

Zoch

-

..

..

-

..

..

..

..

Stillerová Naděžda

-

MAB

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Machová Blanka

1.hod

odpadá

ANJ

2.H

 

odborná praxe

 

2.hod

supl. (Si)

TEC

1.A

(306)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

1.G

 

odborná praxe

Mathesová Jolana

1.hod

odpadá

ANJ

2.A (č)

 

Projektový den

 

3.hod

supl. (Bra)

EKL

1.A

(306)

 
 

5b.hod

odpadá

ANJ

2.A (k)

 

Projektový den

 

7.hod

odpadá

ANJ

2.A (k)

 

Projektový den

Vajsarová Renáta

6.hod

odpadá

UCE

1.G

 

odborná praxe

 

7.hod

odpadá

UCE

1.G

 

odborná praxe

Drobná Vlasta

2.hod

odpadá

LIT

2.A

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

KOM

2.A (č)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

KOM

2.A (č)

 

Projektový den

Zocherová Jana

1.hod

supl. (VaD)

STO

1.A

(306)

 
 

2.hod

odpadá

NEJ

2.H

 

odborná praxe

 

5b.hod

odpadá

NEJ

2.A (č)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

OBN

2.A

 

Projektový den

Jansa Šrůtková Soňa

1.hod

odpadá

HOP

1.G

 

odborná praxe

 

2.hod

odpadá

MAM

1.G

 

odborná praxe

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

STO

 

(306)

supluje

Zocherová Jana

(VaD)

 

2.hod

TEC

 

(306)

supluje

Machová Blanka

(Si)

 

3.hod

EKL

 

(306)

supluje

Mathesová Jolana

(Bra)

Suplování:   Středa 23.6.2021 (1.cyklus)

Datum výpisu: 21.6.2021 (17:27)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

1.G

Pra

Pra

Pra

Pra

 

Pra

Pra

Pra

 

2.A

Pro

Pro

Pro

Pro

Pro

 

Pro

Pro

 

2.H

Pra

Pra

Pra

Pra

 

Pra

Pra

   

3.A

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

3.H

Pra

Pra

Pra

Pra

 

Pra

Pra

   

4.H

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

KS

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5a.

5b.

6.

7.

8.

Brandejsová Ivana

 

-

-

           

Mikunda Jakub

 

-

-

           

Musil Jiří

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Vaňková Dagmar

..

..

VAN

-

-

..

..

..

-

Stillerová Naděžda

Dro

-

..

MAB

-

..

..

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Machová Blanka

2.hod

odpadá

ANJ

1.G

 

odborná praxe

 

3.hod

odpadá

ANJ

1.G

 

odborná praxe

 

4.hod

supl. (Si)

TEC

1.A

(306)

 
 

5b.hod

odpadá

ZSV

3.H

 

odborná praxe

 

6.hod

odpadá

ZSV

3.H

 

odborná praxe

Mathesová Jolana

5a.hod

odpadá

ANJ

2.A (č)

 

Projektový den

Mikunda Jakub

4.hod

odpadá

EKO

2.A

 

Projektový den

 

5a.hod

odpadá

IKT

2.A (k)

 

Projektový den

Vaňátková Magdalena

1.hod

odpadá

MAT

3.H

 

odborná praxe

 

3.hod

supl. (VaD)

STO

1.A

(306)

 
 

4.hod

odpadá

MAT

3.H

 

odborná praxe

 

6.hod

odpadá

FYZ

2.H

 

odborná praxe

 

7.hod

odpadá

FYZ

2.A

 

Projektový den

Drobná Vlasta

1.hod

supl. (Si)

POV

1.A

(306)

 
 

2.hod

odpadá

CEJ

3.H

 

odborná praxe

Grund Pavel

1.hod

odpadá

TEV

2.A (CHl+)

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

TEV

2.A (CHl+)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

MAT

1.G

 

odborná praxe

Zocherová Jana

1.hod

odpadá

TEV

2.A (Dív-)

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

TEV

2.A (Dív-)

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

NEJ

3.H

 

odborná praxe

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

POV

 

(306)

supluje

Drobná Vlasta

(Si)

 

3.hod

STO

 

(306)

supluje

Vaňátková Magdalena

(VaD)

 

4.hod

TEC

 

(306)

supluje

Machová Blanka

(Si)